Modern Hostel

Modern Hostel
Modern Hostel

Tanie noclegi we Wrocławiu? Teraz jest to możliwe! Wrocławska sieć Modern Hostel udostępnia aż 4 placówki, w których noc spędzi może każdy, dla którego „hostel Wrocław” powinien odznaczać się wygodnym położeniem, dobrym wyposażeniem, uczynną obsługą i niską ceną.
Hostele Wrocław? Właśnie tu!

Hostele z sieci Modern Hostel Wrocław położone są w miejscach z jednej strony cichych i urokliwych, ale jednocześnie niedalekich od centrum miasta, atrakcji turystycznych i węzłów komunikacyjnych, pozwalających dotrzeć zwiedzającym do każdego istotnego zakątka Wrocławia w przeciągu paru minut. Tymi miejscami są okolice placu Świętego Macieja na artystycznym Nadodrzu, plac Jana Pawła II na Szczepinie (tylko 500m od Rynku!) oraz Gajowicka – z której blisko do wieżowca Sky Tower, jak i do Dworca Głównego PKP.

Noclegi Wrocław udostępnia liczne, ale tylko sieć Modern Hostel może cieszyć się przemyślanym i nowoczesnym wzornictwem wnętrz. Z jednej strony minimalizm i funkcjonalność, z drugiej – przestronne pokoje z odsłoniętymi, ceglanymi ścianami. Każdy z drogich Gości poczuje się jak w dobrze urządzonym domu, a nie „poczekalni”. Do tego wystarczy dodać łazienkę w każdym pokoju oraz aneks kuchenny – poranna kawa i śniadanie we własnym gronie, a może z pozostałymi Gośćmi? Takie możliwości oferują hostele sieci Modern Hostel.

Każdy hostel w sieci różni się od siebie. Jeden będzie położony w starej kamienicy, w innym można skorzystać z sauny, w jeszcze innym znajdą się pokoje rodzinne. Student, grupa backpackersów, rodziny z dziećmi – każdy znajdzie tu coś na swoje potrzeby i na swoją kieszeń!

669844688
ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
933024099